מערכת ה-ERP

לעסקים פרקטיים.

שדרגו את ניהול העסק שלכם עם מערכת לתכנון משאבי הארגון ERP, תוכנה מלאה לניהול עסק, להתנהלות יעילה ומסודרת. תעשייתית, מתאימה מקטן ועד גדול, ובנויה להתאמה אישית.

תוכלו ליהנות מהתכונות המתקדמות של המערכת מכל מקום, מודולים למשאבי אנוש, ניהול קשרי לקוחות, כספים, שיווק, לוגיסטיקה, תפעול ועוד. Condless מספקת מערכת רחבה ועשירה בפונקציונליות עסקית משולבת בפלטפורמה גלובלית מוכנה.

נהלו כל מספר ארגונים, מחסנים, שפות, מטבעות וכללי חשבונאות. השתמשו בלוחות מחוונים ניהוליים מבוססי תפקידים עם יכולת ניהול מלמעלה למטה כדי לפקח ביעילות ולנתח את פעולותיכם.

תרשימים וגרפים שנבנו מראש מסופקים ומתרחבים בקלות כדי לענות על הצרכים הספציפיים של העסק שלכם. בנוסף, המערכת בנויה ל-Scaling – נפחי עסקאות גדולים, מאות משתמשים ומורכבות עסקית הנדרשת על ידי עסקים תובעניים מכל הגדלים.

העיצוב המהפכני של המערכת מאפשר להתאים אישית ולהרחיב יישומים "ללא תכנות" – לראשונה בענף ה-ERP. יישומים מוגדרים כאובייקטים במילון נתונים פעיל. שינויים נעשים בקלות באמצעות עורך "גרירה ושחרור" מודרני "עורך מילון", צוות ה-IT שלך יאמץ בקלות את הטכניקות הדרושות להרחבה.

העיצוב החדשני מפחית את העלות והמאמץ הכרוכים בשדרוג יישומים עסקיים. טכנולוגיית השדרוג האוטומטי מאפשר העברה חלקה לגרסאות תוכנה חדשות תוך שמירה על כל ההתאמות האישיות מבוססות מילון, וחוסך זמן ועלות משמעותיים בהשוואה למערכות מסורתיות.